Undervisere i OSaF

Undervisningen i Odense Salsaforening varetages af et hold af passionerede undervisere – ofte med hver deres speciale og personlige stil.

Foruden at lære fra sig varetager underviserstaben også rekruttering og oplæring af nye undervisere, når gruppen mangler.

Jesper Søderberg Knudsen

Jesper Søderberg Knudsen

Salsa, Bachata, Kizomba

jesper@osaf.dk

Isabella Juvald Heinrichsen

Isabella Juvald Heinrichsen

Bachata, Kizomba, Salsa

isabella@osaf.dk

Finn Møller

Finn Møller

Salsa

finn@osaf.dk

Randi Laura Gredal

Randi Laura Gredal

Salsa, Bachata, Kizomba, Zouk

randi@osaf.dk

Martin Willer Tychsen

Martin Willer Tychsen

Bachata, Bachatango, Salsa

martin@osaf.dk

Kaspar Gothardt Rasmussen

Kaspar Gothardt Rasmussen

Salsa, Bachata, Kizomba

myk@osaf.dk

Gry Edholm

Gry Edholm

Salsa

gry@osaf.dk

Maria-Nathalia Vinter

Maria-Nathalia Vinter

Salsa

nicola@osaf.dk

Nicola Derbyshire

Nicola Derbyshire

Salsa, Bachata

nicola@osaf.dk

Søren Frølund

Søren Frølund

Salsa
Jan Christiansen

Jan Christiansen

Salsa (LA Style / Cross Body)

jan@osaf.dk